Red Alert 3 Geliyor!

Dedikoduların internete yayılmasından sadece birkaç saat sonra, EA resmi duyuruyu yaptı: Red Alert 3 yapım aşamasında. Detaylar ise yazıda.

Kırmızı alarm üçüncü kez çalmaya hazırlanıyor; üstelik bu kez sadece PC’de değil, yeni nesil konsollar Xbox 360 ve PlayStation 3‘te de stratejiye doyabileceğiz. Kooperatif oynanışa tam destek verecek olan Red Alert 3‘te, alternatif bir zamana yolculuk yapan Ruslar, Amerika – Avrupa İttifakı ve Empire of the Rising Sun (muhtemelen Japonlar) arasında patlak vermek üzere olan 3. Dünya Savaşı‘nda rol alacağız.

Zaman alternatif olunca, zaten yeterince ilginç olan Red Alert teknolojileri de evrim geçirecek; zırhlı ayılar, savaş balonları, teleport, akıllı yunuslar, şekil değiştiren tanklar gibi yeniliklere hazır olun. Ayrıca savaş Pasifik Okyanusu’nda geçeceğinden, deniz çatışmaları da ağırlıkta olacak.

Image
Resmi web sitesi yayınlanan Red Alert 3 için henüz bir çıkış tarihi verilmedi. Ancak Tiberium Wars‘ın sınırlı üretim paketini veya Kane’s Wrath ek paketini alanlar, yıl sonunda açılacak olan beta testi için davetiyeye de sahip olacak.

Image
 
 
 
 
Reklamlar
Bu yazı Oyunlar içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s